Naše společnost má více jak 30letou tradicí a po celá ta desetiletí nás to stále baví. Specializujeme se na velkoobchod a maloobchod s lyžařským vybavením.

Jsme výhradním dovozcem vysoce kvalitního a designově nápaditého japonského oblečení značky Descente pro Českou republiku a Slovensko. Perfektní look doplňujeme italskými luxusními helmami Hammer, které pro Českou republiku také výhradně dovážíme. Široký sortiment doplňují další značky jako jsou Tecnica, Dalbello, Völkl a Marker. Každý lyžař si u nás přijde na své a sestaví kompletní lyžařskou výstroj.

Všechny uvedené značky jsou symbolem nejvyšší kvality a s tím je spojená také dlouhá životnost všech výrobků. Jejich zakoupení je Vaše nejlepší volba a investice do maximálního zážitku a pohodlí při aktivním pohybu na svahu. Současně však zajistí pohodlí i skvělý vzhled při zaslouženém odpočinku pod kopcem.

Naší prioritou je profesionalita, vysoce odborný přístup, jednoduše spokojený zákazník. Kvalitní záruční i pozáruční servis k veškerému námi dodávanému zboží je tedy samozřejmostí. Nevíte-li si rady, prosím, kontaktujte nás. 

Rozhodujete-li se, zda jsou pro Vás značky Descente, Hammer, Tecnica, Völkl, Dalbello a Marker tou správnou volbou, jste zcela jistě na nejlepším místě, kde Vám bude věnována veškerá péče. Těšíme se na Vás v naší prodejně nebo na internetovém obchodě.