MENS Descente ISM

Prémiová řada lyžařského oblečení, která ztělesňuje vše, co činí ze značky Descente leadera světového trhu. Bundy i kalhoty řady Premium představují absolutní špičku, ať už v oblasti používaných materiálů, technologií, střihů, nebo na poli designu.

S.I.O. Concept – díky unikátní lesarové technologi řezání látky je zaručen maximální komfort a výkon. Látka je vyřezána z jednoho kusu a zaručuje tak maximální svobodu v pohybu.

SCHEMATECH – originální materiál firmy Descente pomáhá optimalizovat vysoký komfort a výkon při pohybu.

Díky těmto dvěma inovativním technologiím jsou bundy lehčí. Je zde použito jen nezbytné množství švů pro sešití z jednoho kusu látky.

Tyto výhody zajišťují volný pohyb při běžných aktivitách a skvěle „padnou“.

Schematech
Originální materiál firmy Descente pomáhá optimalizovat vysoký komfort a výkon při pohybu. Minimum použitých švů je v oblastech, kde dochází k malému tření oděvu. Díky tomuto materílálu je oblečení celkově lehčí a komfortnější.
Air Guide Streamline
Boční a zadní ventilační otvory Air Guide Streamline - efektivní ovládání proudu vzduchu dovnitř a ven z bundy, což výrazně zvyšuje výkon naší Inner Surface Technology®.
Inner Surface System
Chytře navržený ventilační systém v oděvech Descente zajišťuje konstatní tepelné pohodlí a maximální komfort při nošení.
BOA System
Vysoký komfort je zaručen systémem BOA, který umožňuje jednoduchým pohybem "kolečka" přizpůsobit bundu momentálním požadavkům.

KDE NAKOUPIT?

 • Adresa
  Princ Sport

  Na Hůrce 1041/2
  161 00 Praha 6

 • telefon
 • email

  objednavky@princsport.cz