MENS Lightweight

Lightweight, používají členové Švýcarského národního týmu na závodech Světového poháru v alpském lyžování. Při jejich výrobě firma Descente používá nejmodernější materiály – všesměrově elastický svrchní materiál LOTUS BIOMIMIC, ultratenký a lehký, vysoce voděodolný materiál opatřený PU membránou DTL 20/20, novou termoizolační výplň Octa CPCP a materiál Heat Navi. Bunda je doplněna v oblasti ramen o super materiál budoucnosti – Graphene, který bundu chrání proti poškození. Pohodlí a naprostou volnost pohybu zaručuje skvělý střih a koncept Descente Motion 3D, který přesně kopíruje chování lidské kůže (stejně jako ona, bunda nikde zbytečně neodstává ani netlačí).
Bundě samozřejmě nechybí velmi atraktivní a funční detaily, při jejich výrobě jsou použity moderní výrobní postupy, jako např. vyřezávání laserovou technologií D-Laser a další.

Lotus Biomimic
Ultratenký a lehký, vysoce voděodolný materiál opatřený PU membránou DTL 20/20. Unikátní struktura s vysokou hustotou, která replikuje povrch lotosového listu tak, aby zadržoval vrstvu vzduchu v malých výčnělcích.
OCTA CPCP Liner
Jedná se o extrémně lehkou izolační vrstvu, díky které bunda zajišťuje výbornou svobodu pohybu. Multifunkční polyesterová látka zadržuje vzduch pro výbornou termoizolaci.
Block Zipper
BLOCK ZIPPER, který vychází z běžně používaného uzavíracího mechanismu sáčků Ziplock, přidává těsnící pásky do kapsy na zip a poskytuje tak další vrstvu uzavření pouhým pohybem prstu.

KDE NAKOUPIT?