Athletic

Díky použití velké škály těch nejlepších materiálů vyvinutých speciálně pro oblečení používané při aktivním pohybu, zajistí produkty z modelové řady Descente Athletic dokonalý komfort a ochranu ve všech ročních obdobích. Moderní materiály a střihy, ve spojení s designem a kvalitou značky DESCENTE, garantují vysokou užitnou hodnotu. Také je nutné vyzdvihnout vynikající funkční parametry, které významnou měrou navyšují komfort užívaní. Veškeré střihy byly navrženy 3D technologií, která zajistí dokonalou funkci a přesné usazení na těle sportovce. Vše skvěle doplňuje velké množství velmi užitečných detailů.

1. ATHLETIC RUNNING

Přední japonský výrobce DESCENTE představuje novou modelovou řadu běžeckého oblečení. Samozřejmostí je použití těch nejmodernějších materiálů, díky kterým je dosaženo dokonalé funkce daných produktů, vzhledem k jejich určení. Veškeré střihy byly navrženy 3D technologií, která zajistí dokonalou funkci a přesné usazení na těle sportovce. Vše skvěle doplňuje velké množství velmi užitečných detailů.

2. ATHLETIC URBAN
Moderní materiály a střihy, ve spojení s designem a kvalitou značky DESCENTE, garantují vysokou užitnou hodnotu. I přes to že se jedná o oblečení pro volný čas, je nutné vyzdvihnout vynikající funkční parametry, které významnou měrou navyšují komfort užívaní. Používáním produktů DESCENTE URBAN je jasně deklarována příslušnost mezi vyznavače aktivního životního stylu.

KDE NAKOUPIT?

 • Adresa
  Princ Sport

  Na Hůrce 1041/2
  161 00 Praha 6

 • telefon
 • email

  objednavky@princsport.cz